Publish 14 August 2020

HR MANAGER @ OK-Credit

Company:
OK-Credit
The contact person:
info@ok-credit.md
Phone:
022990772
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Specialist resurse umane (HR Manager)

Responsabilități:

  • Organizarea procesului de recrutare şi selecţie de personal pentru posturile vacante;
  • Elaborarea și implementarea programelor de instruire și adaptare a noilor angajați;
  • Elaborarea actelor normative interne;

Cerințe:;

  • Abilități de organizare;
  • Cunoașterea fluentă a limbii române, ruse;
  • Cunoștințe de operare la calculator (Microsoft Office)

Compania oferă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariu motivant;
  • Pachet social complet;
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV, cu indicarea postului pentru care se aplică.
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Send CV
Best4uinternational