Publish 04 December 2019

Administrator Beauty Salon

Company:
BERD'S Design Hotel  VIP
The contact person:
Natalia
Phone:
061085544
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 2 years
higher

Job description

ADMINISTRATOR BEAUTY SALON

Cerințe:

  • studii superioare finisate: Economie, Finanțe, Marketing, Comerț;
  • specializare în domeniul Vânzări, Servicii și Produse Cosmetice; Marketing.
  • experiență relevantă în domeniu de minim 2 ani;
  • cunoștințe în domeniul operării softului local de gestiune a clienților;
  • cunoașterea limbilor română, rusă, engleza reprezintă un avantaj;
  • orientare către satisfacerea necesitaților clientului;
  • rapiditate și flexibilitate;
  • cultură, prezentare și aspect delicat și atrăgător;
  • raportări contabile, raportări interne la solicitarea sistemului economic -financiar;
  • excelente abilitați de utilizare al PC;
  • calități manageriale; profesionale; fire analitică și rațională;
  • abilitați ospitaliere, de prezentare, promovare, negociere, responsabilitate, onestitate.

Responsabilităţi:

  • recepționarea mărfii, achiziția mărfii, operarea stocurilor de produse cosmetice, efectuarea la inventariere;
  • gestionarea cu aparatul de casă, registrul de evidență;
  • rapiditate și calitate în preluarea / onorarea comenzilor;
  • gestionarea personalului și evidenta timpului efectiv lucrat;
  • atitudine ospitalieră, pozitivăresponsabilă pentru munca prestată.

Oferim:

  • salariu motivant;
  • pachet social;
  • posibilitate de creştere profesională;
  • grafic de muncă 5 zile lucrătoare, 2 libere, 09.00-18.00;
  • geopoziție Centrul orașului;
  • echipă pozitiv tânără, dinamică și colegială;
  • pachet atractiv de beneficii.

Poţi completa CV-ul cu foto actualizată accesând butonul Trimite CV
sau ne poti contacta la nr. + 373 610 855 44.
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VĂ MULȚUMIM!

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil