Hot jobs

Publish 17 September 2019

Agent Comerț (Soroca) @ FPC ROGOB

Company:
FPC ROGOB SRL  VIP
City:
Soroca
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Agent Comerț. În rolul de Agent Comerț vei asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei în conformitate cu standardele şi politicile comerciale stabilite.

Responsabilităţile tale:

  • Asigurarea promovării şi vânzării directe a produsului Rogob;
  • Prospectarea pieţii pentru identificarea potenţialilor clienţi;
  • Negocierea contractelor şi executarea corectă a acordurilor;
  • Atragerea permanentă de noi clienţi;
  • Realizarea planului de vânzări lunar şi anual stabilit;
  • Stabilirea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale cu clienţii companiei;
  • Dezvoltarea şi consolidarea parteneriatelor în acord cu standardele şi politicile comerciale stabilite.

Ce aşteptăm:

  • Studii superioare;
  • Experienţă în domeniu (avantaj);
  • Posesor permis de conducere – categoria B;
  • Cunoştinţe de operare PC;
  • Cunoaşterea limbilor română și rusă;
  • Spirit competitiv, rezistenţă la stres, punctualitate, abilităţi de negociere şi convingere, abilităţi organizatorice, orientare spre client;
  • Domiciliu: Soroca.

Ce oferim

  • Carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • Pachet salarial și social stimulativ;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții accesând butonul Trimite CV și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.