Hot jobs

Publish 15 September 2019

Analist Produse @ LeaderHR

Company:
LeaderHR  VIP
The contact person:
Olesea Ursu
Phone:
068384333
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Cauți o poziție care să-ți ofere posibilitatea de a-ți dezvolta cunoștințele retail și abilitățile interpersonale, aducând în același timp o contribuție semnificativă la îmbunătățirea organizației? Această poziție îți va permite să dobândești o cunoaștere mai profundă a industriei retail (electrocasnice), precum și să dezvolți competențe analitice, eficacitate și abilități de comunicare.

Ai un loc în echipa noastră dacă demonstrezi spirit antreprenorial, îți plac provocările și ești un jucător de echipă. Îți dorești să îți dezvolți continuu competențele și abilitățile, îți place să înveți din experiențele avute, căutând progresul. Îți susții colegii în propria dezvoltare, fiind disponibil și arătând respect față de ei.

Responsabilități:

  • Analiza ABC
  • Analiza rotației stocurilor
  • Elaborarea rapoartelor de vânzare pe magazine, clienţi, produse, echipe de vânzări
  • Prelucrarea, analiza, interpretarea și gestionarea informațiilor economico-financiare

Despre tine:

  • Studii superioare economice
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă, engleza - constituie un avantaj
  • Utilizator avansat în Excell, 1C
  • Capacitate de a învăța și de a lucra în echipă
  • Responsabilitate
  • Gândire analitică
  • Abilități de operare cu masive de date
  • Experiență de muncă în domeniu - min. 1 an

Compania oferă:

  • Salariu și alte bonusuri în funcție de performanțe
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști
  • Instruire și un mediu de lucru modern

Pentru a aplica la acest job, utilizează linkul urmator: http://bit.ly/30G86BL

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.