Hot jobs

Publish 20 November 2019

HAMAL Calea Iesilor

Company:
Angroglobalmarket  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
bachelor's degree

Job description

Companie AGM importator și distribuitor al produselor nealimentare de larg consum anunţă angajarea personalului în calitate de:

În legătură cu dezvoltarea departamentelor, compania noastră deschide o funcție vacantă. În cadrul echipei noastre unite, este nevoie de un angajat la depozit de pe strada Calea Ieșilor 28/2.

HAMAL

Cerințe:

  • Ai o condiție fizică bună
  • Ești responsabil și corect
  • Ai o vârstă cuprinsă între 18-40 ani
  • Cunoști limba de stat la nivel de comunicare

Responsabilități:

  • Să verifici mărfurile înainte de încărcare/descărcare
  • Să încarci și descarci mărfurile
  • Să pregateși comenzile conform solicitărilor

Oferim:

  • Salariu brut 7 500 lei + tichete de masă
  • Bonusuri lunare până la 2 500 lei
  • Premii anuale
  • Transport GRATUIT

Program de munca :

  • Luni – Vineri de la orele 8:30 -18:00
  • Sambata de la orele 8:30 -13:00

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV la adresa hr@agm.md

Telefon de contact: 078770461

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil