Publish 18 October 2019

Agent Vânzări @ Angroglobalmarket

Company:
Angroglobalmarket  VIP
The contact person:
natalia
Phone:
079015590
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
doctoral degree

Job description

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul vânzărilor sau marketingului
  • Experiență în domeniul dat
  • Cunoașterea tehnicilor profesionale de vânzare, negociere și mercantizare
  • Disponibilitate pentru munca în teren
  • Cunoștințe de operare PC (Excel, Word)
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (avantaj)
  • Permis de conducere categoria B
  • Atitudine orientată spre satisfacerea cerințelor clienților
  • Capacitate de adaptare și învățare rapidă
  • Demn de încredere, serios, dinamic, încrezător în forțele proprii, proactiv
  • Capacitate de mediere, gestionare și rezolvare promptă a problemelor
  • Orientare către rezultat

Responsabilități:

  • Obiectivul principal - vânzarea produselor din portofoliul companiei
  • Informarea și îndrumarea clienților în alegerea potrivită a produsului
  • Cunoașterea tuturor produselor și utilitatea acestora
  • Găsirea noilor clienți

Beneficii:

  • Lucru oficial
  • Automobil de serviciu (cheltuieli de transport, amortizarea automobilului)
  • Posibilitatea de a crește în carieră
  • Traininguri, conferințe, instruiri, materiale pentru sporirea calificării
Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil