Hot jobs

Publish 22 September 2019

Patiser/ Pastry

Company:
BERD'S Design Hotel  VIP
The contact person:
Natalia
Phone:
061085544
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 2 years
doctoral degree

Job description

Noi oferim:

  • Salariu motivant.
  • Grafic de lucru in ture, conditii de munca decente.
  • Echipa tinara si colegiala. Transport si alimentatie gratuita.
  • Posibilitate de avansare in cariera, sistema de bonusare

Responsabilități:
  • Pasiunea și dorința de a-ti indeplini munca cu dedicare si suflet.
  • Amabilitate, acuratețe si atentie la detalii. Organizaea proceselor la bucatarie.
  • Calitate si rezultat; Cultura in deservire. Ingrijirea exccelenta a inventarului.
  • Abilități de a lucru independent / echipa, flexibilitate.
  • Spirit de observație, memorie vizuală și onestitate;
  • Energic și responsabil; Organizata, receptiva si executorie.
  • Atitudine pozitivă, maniera culturala in comunicare,

Cerințe:

  • Limba române, rusa, Activ si foarte mobil. Nu fumator.
  • Experiență in domeniu patiseriei si cofetariei.  Studii de specialitate.
  • Experiență în domeniu 1-3 ani in alimentatie publica. Rezultat si calitate superioara.
Persoanele înteresate sunt rugate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV
sau ne poti contacta la nr. + 373 610 855 44
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VA MULTUMIM.
Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Cariera on online