Hot jobs

Publish 14 December 2019

Patiser/ Pastry @ BERD'S Design Hotel

Company:
BERD'S Design Hotel  VIP
The contact person:
Natalia
Phone:
061085544
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 2 years
doctoral degree

Job description

Noi oferim:

  • Salariu motivant.
  • Grafic de lucru în ture, condiții de muncă decente.
  • Echipă tânără și colegială.
  • Transport și alimentație gratuită.
  • Posibilitate de avansare în carieră, sistemă de bonusare.
Responsabilități:
  • Pasiunea și dorința de a-ți îndeplini munca cu dedicare și suflet.
  • Amabilitate, acuratețe și atenție la detalii. Organizaea proceselor la bucătărie.
  • Calitate și rezultat; Cultură în deservire. Îngrijirea excelentă a inventarului.
  • Abilități de a lucru independent / echipă, flexibilitate.
  • Spirit de observație, memorie vizuală și onestitate.
  • Energic și responsabil.
  • Organizată, receptivă și executorie.
  • Atitudine pozitivă, manieră culturală în comunicare.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române, ruse.
  • Activ și foarte mobil.
  • Nefumător.
  • Experiență în domeniul patiseriei și cofetăriei.
  • Studii de specialitate.
  • Experiență în domeniu 1-3 ani în alimentație publică.
  • Rezultat și calitate superioară.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV sau ne poți contacta la nr. + 373 610 855 44.
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VĂ MULȚUMIM!
Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil