Publish 19 June 2019

Vânzător Consultant (audio/video)

Company:
HR-Consulting  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
bachelor's degree

Job description

Cerințe:

  • Nivel de studii – facultate în curs sau studii universitare finalizate
  • Experiență de minimum 1 an în vânzări – reprezintă un avantaj
  • Interes pentru tehnologii noi
  • Fluență în limba română, rusă; engleza – reprezintă un avantaj
  • Utilizator avansat al PC-ului (pachet Microsoft Office)
  • Relaționare și comunicare eficiente

Condiții de muncă:

  • Pachet salarial constând în salariu fix + comisioane și bonusuri, în funcție de realizări
  • Dezvoltarea unei cariere solide în vânzări

Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții, realizând o vânzare consultativă
  • Să fie informat referitor la produse și servicii și să fie la curent cu noile tehnologii, pentru a răspunde prompt și clar nevoilor clienților

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: rr70@search4staff.com.

Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: PS2R

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Сandidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Send CV
proimobil