Publish 04 June 2020

Inginer-electric automatizări ,,ELIRI”

Company:
ELIRI
The contact person:
Maria Florea
Phone:
0 60002365
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Compania ELIRI angajează inginer-electric automatizări.

Responsabilități de bază:

  • întocmirea proiectelor de automatizare pentru procesele tehnologice din cadrul instalațiilor;
  • urmărirea realizării lucrării și asigurarea execuției în termen;
  • coordonarea lucrului cu specialiștii din cadrul companiei.

Cerințe față de candidat:

  • studii superioare în domeniul instalațiilor electrice, automatizări sau similar acestora;
  • experiență în proiectare;
  • cunoștințe avansate de lucru cu programele de proiectare;
  • cunoștințe avansate de limbă engleză.

Compania oferă:

  • mediu de lucru în cadrul unei echipe tinere cu perspectivă;
  • oportunități de dezvoltare profesională;
  • salariu motivant;
  • pachet social.

Candidații interesați pot expedia CV-ul.

Send CV
Jivy Group banner sub job