Publish 26 October 2020

Manager RU @ „Maestro Nut”

9000 MDL per month

Company:
SRL Maestro-Nut
The contact person:
Manager Resurse Umane
Phone:
079922333
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunţă vacantă poziţia de HR Manager.

Responsabilități de serviciu:

  • Planifică activitățile resurselor umane.
  • Organizează personalul de subordine.
  • Asigură interpretarea corectă și aplicarea politicilor de personal ale organizației.
  • Planifică și coordonează orientarea noilor angajați, pentru a facilita integrarea acestora în organizație.
  • Ține evidența documentației necesare activităților departamentului privind fluctuația angajaților.
  • Intermediază raporturile dintre angajați.
  • Execută și implementează planul de recrutare al angajaților.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare ;
  • Experienţă de activitate în domeniu - minim 1 an;
  • Abilităţi de operare PC;
  • Vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj.

Condiții:

  • Salariu motivant
  • Contract de muncă cu normă
  • Masă gratuită
  • Transport gratuit
  • Un loc de muncă stabil
  • Un mediu de lucru provocator
  • Instruire gratuită

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul, indicând poziţia pentru care aplică.

Telefon de contact: 079922333

Send CV
Jivy Group banner sub job