Publish 26 October 2020

Jurist „Clounella”

Company:
Ella Art Grup SRL
The contact person:
Adelina
Phone:
069760888
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

EllaArt Grup angajează Jurist

Cerințe:

  • Studii superioare juridice
  • Experiență relevantă la un post similar (constituie un avantaj)
  • Acceptăm și studenți în an terminal
  • Abilități de comunicare, putere de concentrare și sinteză

Atribuții:

  • Analizează și aprobă contractele existente între companie și clienți (persoane fizice/juridice) și le adaptează conform legislației în vigoare
  • Actualizează permanent informațiile referitoare la noile modificări de legislație
  • Soluționează problemele apărute în activitatea companiei din punct de vedere legal
  • Elaborarea regulamentelor interne ale companiei și per departament
  • Reprezentarea companiei în diferite instanțe
  • Administrarea documentelor interne ale companiei
  • Elaborarea fișelor de post ale anagajaților

Compania oferă:

  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică, tânără și sociabilă;
  • Salariu competitiv
  • Pachet social
  • Anturaj plăcut

 Program de lucru:

Luni-Vineri 9-18

Send CV
Jivy Group banner sub job