Publish 25 October 2020

Manager recrutare @ ,,Mihai Fortis”

Company:
Mihai Fortis
The contact person:
Ana Fortis
Phone:
079 113 692
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Cerințe:

  • cunoașterea limbii engleze OBLIGATORIE
  • capacitatea de a stabili prioritățile;
  • aptitudinea de a respecta termenele limită;
  • abilități de negociere;
  • cunoștințe avansate de operare PC, capacitatea de a lucra cu tabele, editoare de text, poșta electronică;
  • abilități de analiză și soluționare a problemelor;
  • atenție la detalii, punctualitate.

Condiții de muncă:

  • salariu competitiv + bonusuri;
  • traininguri și cursuri de formare profesională continuă;
  • un birou confortabil și modern în centrul capitalei.

Responsabilități:

  • conlucrarea strânsă cu consultanții, în vederea obținerii informației complete, cu privire la ofertele de locuri de muncă existente, necesară pentru a demara procesul de recrutare;
  • respectarea termenelor limită, identificarea în tip util a celor mai potrivite persoane pentru ocuparea posturilor vacante;
  • evaluarea CV-urilor candidaților cu utilizarea resurselor web specializate, rețelelor de socializare sau prin alte metode;
  • postarea anunțurilor cu ofertele de locuri de muncă existente;
  • identificarea celor mai potriviți candidați și verificarea disponibilității lor;
  • actualizarea datelor cu privire la clienții și candidații din baza de date internă;
  • soluționarea problemelor de ordin general ce țin de contracte, plăți, logistică etc.
Send CV
Jivy Group banner sub job