Publish 24 October 2020

Manager resurse umane (hr) @ ,,EMIL&IAN Service”

7000 MDL per month

Company:
EMIL&IAN Service SRL
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 3 years
higher

Job description

Responsabilități de bază:

  • Asigură interpretarea corectă şi aplicarea politicilor de personal ale firmei;
  • Este responsabil de întreg procesul de angajare-concediere;
  • Întocmește Registrul de evidență al angajaților, ș.a.;
  • Urmăreşte şi răspunde de activitatea de sancționare a personalului conform normelor legale, prevederilor CIM și Regulamentului intern;
  • Realizează şi raportează orice situație către management cu privire la resursele umane din companie;
  • Elaborează şi redactează documentele şi situaţiile cerute de management;
  • Asigură suportul administrativ pentru toate departamentele firmei;
  • Îndeplineşte alte sarcini ce-i revin postului.

Profilul candidatului:

  • Studii superioare finalizate. Studiile juridice sunt un avantaj;
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Cunoștințe temeinice de operare cu PC;
  • Atenție sporită la detalii;
  • Abilități de comunicare, lucru în echipă;
  • Capacitate de finalizare a sarcinilor în termen;
  • Cunoașterea legislației muncii;
  • Posedă aptitudini de planificare, organizare şi control al activitaţii, de luare de decizii, iniţiative.

Program de lucru:
Luni - vineri: 9:00 – 18:00
Telefon: 068955580, 022-211170
Persoana de contact: Director
Site:
www.eiservice.md

Send CV
Jivy Group banner sub job