Hot jobs

Publish 19 September 2020

Recruter extern #(or. Rîșcani, Edineț, Soroca, Rîbnița, Tiraspol)BIRJA.MD

Company:
Bisar  VIP
City:
Chișinău, Edineț, Rîșcani, Telenești
Employment type:
higher
Benefits:

Job description

Beneficii:

  • Salariu atractiv cu perspectivă de creștere
  • Bonusuri lunare
  • Lucru în oficiu confortabil
  • Angajare oficială + pachet social
  • Perspectivă de creștere
  • Grafic 8h/zi
  • Colectiv tânăr și prietenos

Cerințe față de angajat:

  • Experiență în vânzări constituie un avantaj
  • Abilitatea de comunicare și convingere
  • Aspect fizic îngrijit
  • Limba română (maternă), rusă (nivel avansat)

Descrierea jobului și ce ar trebui să faci:
- Sa preiei apelurile din partea candidaților și să le oferi informații despre ofertele de muncă;
- Să efectuezi diferite schimbări pe contul candidaților.
- Să promovezi ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

Trimiteți CV-ul însoțit de o fotografie la adresa: [Send CV] sau sună 0(79)911110

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Jivy Group banner sub job