Publish 11 September 2019

Bucătar (or. Chișinău)

Company:
FPC ROGOB SRL  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
doctoral degree

Job description

Căutăm oameni pasionaţi de arta culinară!

Responsabilităţile tale:

  • Realizarea preparatelor culinare conform rețetelor și standartelor stabilite;
  • Întocmirea necesarului de mărfuri şi produse specifice pentru bucătărie, în conformitate cu lista de preparate;
  • Recepţionarea şi gestionarea mărfurilor şi a produselor specifice activităţii;
  • Controlul şi verificarea calităţii materiilor prime şi a produselor finite.

Сe aşteptăm:

  • Studii medii sau medii de specialitate;
  • Experienţă profesională - avantaj;
  • Cunoştinţe privind tehnologia culinară, normelor şi regulilor de igienă şi tehnicilor de păstrare a alimentelor şi produselor culinare;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Responsabilitate, punctualitate, orientare către client;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv + bonusuri constante în funcţie de performanţă;
  • Ambianță de lucru placută într-o echipă prietenoasă;
  • Traininguri la locul muncă;
  • Posibilitatea creșterii profesionale.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici sau contactează-ne la 060 300 433 și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Send CV
proimobil