Publish 08 November 2019

Lăcătuş @ ,,Orhei-Vit”

Company:
Orhei-Vit
City:
Chișinău, Orhei
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
doctoral degree

Job description

Compania „Orhei – Vit” SRL

anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de

Lăcătuş AMC şi A la fabrica de conserve din Orhei

Responsabilităţile principale:

  • Este responsabil de buna funcţionare a aparatelor de măsură şi control, mijloacelor de comandă automată;
  • Trebuie să respecte regulamentul intern şi tehnica securităţii la exploatarea şi reparaţia mijloacelor AMC.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii medii/ superioare în acţionări electrice şi electromecanică;
  • Experienţă în posturi similare de peste 1 an.

Calităţi personale:

  • Responsabil;
  • Punctual;
  • Spirit de echipă;
  • Capacitate de a învăţa.

Oferim:

  • Angajare permanentă;
  • Timp de muncă deplin;
  • Pachet social atractiv;
  • Salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.
  • Amplasare geografică a locului de muncă în or.Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie.

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Send CV
proimobil