Publish 19 November 2019

Economist Secția Administrare produse Direcția Carduri dezvoltare și suport @ Victoriabank

Company:
B.C. „Victoriabank” S.A.  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher
Benefits:

Job description

 Beneficii:

  • Salariu competitiv și alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil;
  • Tichete de masă în valoare de 45 lei/zi;
  • Investigații medicale profilactice;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Atribuțiile de bază și responsabilitățile postului:

  • Analiza și perfectarea rapoartelor pentru Sistemele internaționale de plăți, BNM, conducerea Băncii etc.;
  • Analiza pieței cardurilor bancare și a tehnologiilor noi pe piața mondială;
  • Asistență la planificarea bugetului Direcției.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare cu profil economic și/sau IT;
  • Experiență bancară minim 1 an;
  • Abilități analitice și de sinteză;
  • Cunoștințe avansate de aplicare MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Cunoaşterea programului operaţional Way4 și MS Acces este un avantaj.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul accesând butonul Trimite CV.
Informaţii suplimentare la tel.: 022 57 63 94.

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil