Publish 08 November 2019

Brand manager în secţia marketing @ Orhei-Vit

Company:
Orhei-Vit
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 2 years
higher

Job description

Compania „Orhei – Vit” SRL

anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de

Brand manager în secţia marketing

Responsabilităţile principale:

  • Administrarea dezvoltării mărcii;
  • Planificarea, participarea la dezvoltarea şi introducerea de noi produse;
  • Definirea politicii de vânzări şi a canalelor de distribuţie a gamei de mărfuri;
  • Formarea unei strategii de promovare;
  • Dezvoltarea şi implementarea campaniilor publicitare;
  • Monitorizarea şi sprijinirea echipei de comerţ;
  • Administrarea destinațiilor de export;
  • Dezvoltarea și gestionarea strategiilor de promovare a produselor pe piețele de export;
  • Întocmirea de rapoarte, planuri, bugete;
  • Planificarea și analiza eficacității promoției;
  • Implementarea planurilor de marketing.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii superioare;
  • Experiență în marketing de cel puţin 2 ani;
  • Experienţa ca manager de brand este un avantaj;
  • Limbi străine: rusă, engleză;
  • Utilizator MS Office, etc.

Calităţi personale:

  • Creativitate;
  • Comunicabilitate;
  • Spirit de iniţiativă;
  • Încredere în sine;
  • Capacitate sporită de muncă;
  • Orientare către rezultate.

Oferim:

  • Instruirea din partea companiei;
  • Salariu competitiv şi motivant;
  • Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
  • Stil de conducere democratic;
  • Amplasarea locului de muncă în mun. Chişinău.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază accesând butonul Trimite CV.

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Send CV
proimobil