Hot jobs

Publish 07 December 2019

Administration Systems / Team Leader @ SEBN MD

Company:
SE Bordnetze SRL (SEBN MD)  VIP
City:
Chișinău, Orhei
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher
Benefits:

Job description

Responsabilități:

  • Planificarea și asigurarea implementării infrastructurii IT;
  • Administrarea echipamentelor de rețea LAN/WAN/Firewalls;
  • Asamblarea și mentenanța hardware a calculatoarelor.

  Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate;
  • Experiență în programare (avantaj);
  • Active Directory (+DNS, GPO);
  • Experiență în utilizarea OS: Unix/Linux, Windows 7/10, Server 2012/2016;
  • Cunoștințe ale limbii engleze;
  • Cunoașterea cel puțin a unui limbaj de programare la nivel intermediar;
  • Abilităţi de comunicare, planificare, leadership.

A lucra în cadrul Sumitomo Electric Bordnetze înseamnă a fi în contact cu colegi din întreaga lume, cu parteneri, clienți, cu viitorul industriei auto, și de-asemenea cu o cultură corporatistă specială.
Compania noastră susține stabilitatea și continuitatea și este apreciată în întreaga lume pentru corectitudinea sa. Aplică acum accesând butonul Trimite CV.

Alătură-te echipei noastre!

Compania oferă:
  • Angajare oficială;
  • Transport asigurat;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Condiții de muncă bune;
  • Asigurare medicală și socială;
  • Instruire la locul de muncă.

Web: www.sebn-career.com

Telefon: 0235 80 777; 062163777.

Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/2

Procesul de transmitere a CV-ului necesită primirea datelor cu caracter personal. Este important pentru noi să oferim cel mai eficient mod de a vă proteja datele personale. Prin urmare, vă asigurăm că datele dvs. vor fi utilizate în mod confidențial.

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil