Publish 25 October 2019

Depozitar la „Rogob”

Company:
FPC ROGOB SRL  VIP
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Responsabilităţile tale:

  • Depozitarea mărfii;
  • Evidenţa produselor la depozit;
  • Respectarea procedurilor interne;
  • Predarea-primirea produselor din depozit;
  • Efectuarea lucrului în conformitate cu politica companiei, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă.

Ce aşteptăm:

  • Studii medii sau superioare;
  • Cunoştinte practice de evidenţă a stocurilor şi a documentelor;
  • Experienţă minim 1 an în domeniu;
  • Lucru în ture;
  • Responsabilitate, onestitate, punctualitate.

Ce oferim:

  • Carieră într-o companie în expansiune continuă
  • Pachet salarial și social stimulativ
  • Mediu de lucru dinamic

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici,  la adresa: [Send CV]  sau contactează-ne la 060 200 961.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil