Publish 25 October 2019

Merceolog (Chişinău) @ FPC ROGOB

Company:
FPC ROGOB SRL  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Rogob este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de Merceolog.

Responsabilitățile tale:

  • Întocmeşte, efectuează comenzi de mărfuri către furnizori pentru completarea stocurilor;
  • Primeşte şi verifică marfa livrată de furnizor;
  • Compară, sortează și verifică marfa;
  • Participă la descărcarea și încărcarea mărfii la necesitate;
  • Depozitează și eliberează marfa din depozit;
  • Ordonează rafturile pe categorii de produse și pe tipuri de produse;
  • Urmăreşte rafturile şi asigură încărcarea lor cu marfă, în funcţie de vânzare;
  • Urmăreşte şi verifică termenii de valabilitate a mărfurilor expuse în vânzare;
  • Asigură adaptarea etichetelor şi afişelor în funcţie de cerinţele curente;
  • Urmăreşte şi coordonează aplicarea etichetelor în funcţie de preţul nou stabilit;
  • Asigură igiena depozitelor, rafturilor, sălii în general.

Ce așteptăm:

  • Studii: superioare /medii speciale;
  • Cunoașterea programei Universal Accounting (avantaj);
  • Cunoașterea calculatorului, aparatelor de casă;
  • Cunoștințe în domeniul vânzărilor și merceologiei;
  • Experiență în domeniul vânzărilor și administrării - minim 1 an;
  • Capacități de organizare, administrare și negociere;
  • Responsabilitate, onestitate.

Ce oferim:

  • Carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • Pachet salarial și social stimulativ;
  • Mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici accesând butonul Trimite CV sau contactează-ne la 060 300 433 și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil