Publish 04 December 2019

Ghid turistic la „Chateau Purcari”

Company:
Purcari  VIP
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe dinamice și profesioniste, te invităm să aplici!

Rol:Administrarea, organizarea și monitorizarea excursiilor pentru oaspeții complexului turistic Purcari

 Responsabilitățile principale vor include, dar nu se vor limita la:

  • Organizarea oaspeților în grupuri pentru desfășurarea turului;
  • Prezentarea istoriei Purcari și a evoluției companiei;
  • Prezentarea beciurilor Purcari și a altor zone de interes pentru oaspeți;
  • Prezentarea într-o manieră interesantă și captivantă a informației despre vinuri;
  • Organizează degustarea vinurilor;
  • Moderează teambuilding-urile organizate pentru oaspeții complexului;
  • Propune și implementează îmbunătățiri la programul turistic;

Educație și experiență:

  • Experiență în turism;
  • Fluență în limbile engleză, română și rusă;
  • Atitudine pozitivă și orientare către client;
  • Responsabilitate și pasiune;
  • Cunoştinţele din domeniul vinificaţiei constituie un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare;
  • Disponibilitatea pentru grafic flexibil de muncă;
  • Studii superioare

Oferim:

  • Instruire și dezvoltare profesională;
  • Mediu dinamic de lucru;
  • Salariu motivant

Dacă ești interesat de poziție și corespunzi cerințelor de mai sus, expediază un CV la adresa de e-mail [Send CV]

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil