Publish 05 December 2019

Muncitori la linia de îmbuteliere a vinăriei din r.Vulcănești

Company:
Purcari  VIP
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Vinăria BOSTAVAN este în căutarea muncitorilor la secția îmbuteliere a vinăriei situate în r.Vulcănești, s.Etulia

Responsabilitățile candidatului:

  • Îmbutelierea calitativă și prezentarea produsului în conformitate cu normele sanitare și cu standardele de calitate;
  • Atitudine responsabilă față de echipamente, utilaje și alte bunuri materiale și accesorii folosite în procesul de producție;
  • Curățarea și întreținerea locului de muncă, evacuarea deșeurilor din secțiile de producție și sortarea lor, etc.

 Cerințe:

  • Responsabilitate;
  • Disciplină;
  • Punctualitate;
  • Inițiativă;
  • Spirit de echipă;
  • Atenție;
  • Preferabil cu domiciliul în localitățile din preajma s.Etulia

 Oferim:

  • Angajare oficială, în bază de contract;
  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Posibilitatea de creștere profesională;,
  • Pachet social: asigurare socială, asigurare medicală obligatorie și 28 de zile concediu annual plătit;
  • Salariu motivant;
  • Prânz;

 Dacă sunteți intersați să activați într-o companie cu renume, așteptăm să ne contactați la numărul de telefon +373 69 600 848 sau să expediați intenția cu datele de contact la adresahr@purcari.md

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil