Publish 19 January 2020

Copywriter @ ”Kameleon”

Company:
Kameleon  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
higher

Job description

Responsabilitățile funcției:

  • Scrierea articolelor pe tematica companiei;
  • Scrierea textelor pentru promovarea produselor și a serviciilor prestate de către companie;
  • Scrierea textelor pentru e-mail și a campaniei de promovare.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română si rusă la nivel de comunicare si scriere;
  • Creativitate, imaginație, pasiune și capacitate de a scrie texte care vând;
  • Cunoștințe PC, Microsoft Office, Facebook;
  • Seriozitate și profesionalism.

Condiții de lucru:

  • Graficul de lucru: full-time
  • Pachet social;
  • Salariul motivant.

Recepționăm toate CV adresa [Send CV], Menționează în subiectul mesajului „Copywriter // diez.md”. Cu orice tip de întrebări la nr. 076079469

Suntem în așteptarea celui mai activ și încrezut în sine candidat la un post dinamic și perspectiv.

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil