Publish 21 January 2020

Agent Comerț @ ,,FPC ROGOB”

Company:
FPC ROGOB SRL  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year

Job description

Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Agent Comerț.

În rolul de Agent Comerț, vei asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei în conformitate cu standardele şi politicile comerciale stabilite.

responsabilitățile tale:

  • promovarea si vânzarea directă a produselor Rogob;
  • prospectarea pieții pentru identificarea potențialilor clienți, negocierea contractelor și elaborarea acordurilor;
  • extinderea portofoliului de clienți: identificare și atragere de noi clienți;
  • realizarea planului de vânzări prestabilit;
  • stabilirea și dezvoltarea relațiilor cu clienții din portofoliu, în scopul fidelizării acestora;

ce așteptăm:

  • studii superioare;
  • experiență de min. 1 an într-o poziție similară;
  • permis categoria B;
  • fluență în limbile română și rusă;
  • bune cunoștințe a pachetului MS Office;
  • abilități excelente de negociere și persuasiune;

ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial și social stimulativ;
  • mediu de lucru dinamic;
  • transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil