Publish 05 October 2020

Specialist Resurse Umane la „Promed”

Company:
PROMED C.M.S S.R.L.
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Candidatul ideal:

  • constituie un avantaj experienta anterioara in resurse umane;
  • cunostinte solide de legislatia muncii;
  • cunostinte de contabilitate primara;
  • abilitati de comunicare,organizatorice;
  • responsabilitate si seriozitate;
  • Cunoașterea limbilor româna, rusa.

 Responsabilități

  • intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului;
  • intocmirea corecta si gestionarea documentelor de angajare;
  • intocmirea pontajelor;
  • intocmirea ordinelor de deplasare;
  • tinerea evidentei concediilor de odihna si verificarea pontajelor cu cererile de concediu de odihna, certificatele medicale si alte referate din cursul lunii;
  • Implementarea diferitor modalități de motivare a personalului;
  •  Evidenta angajatilor.
 Așteptăm CV-ul
Mai multe detalii la  nr. de telefon 069164944; 022-50-18-12
str.Ion Creanga 24/1
Send CV
Jivy Group banner sub job