Publish 14 October 2019

Vânzător la „Dekora.md”

Company:
Peisaj-Art
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Profilul candidatului:

  • Abilităţi de comunicare și negociere avansate;
  • Abilităţi de planificare strategică a activității și de prioritizare a sarcinilor;
  • Capacitatea de a activa din propria inițiativă și de a planifica, stabili priorități în volumul de lucru;
  • Responsabilitate sporită, atenție la detalii, punctualitate, autuoroganizare;
  • Orientare spre rezultat și capacitate de auto-organizare;
  • Capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenelor stabilite.

Condiții de eligibilitate:

  • Studii superioare sau medii, preferabil în comerț;
  • Experiență în post similar constituie avantaj;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă;
  • Cunoașterea lucrului cu mașina de casă și control constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe specifice domeniului de activitate.

Responsabilităţi de bază:

  • Îndeplinirea planului de vânzări;
  • Cunoașterea produselor, a caracteristicilor și avantajelor acestora;
  • Consultarea clienților, prezentarea produselor, formarea comenzilor;
  • Conlucrarea cu managerul dezvoltare în vederea extinderii bazei de clienți;
  • Amenajarea vitrinei, crearea și menținerea atmosferei placute în magazin;
  • Participarea la evenimente de profil (expoziții), promovarea magazinului în rețele de socializare;
  • Evidența mărfii din magazin, întocmirea registrului vînzărilor, efectuarea inventarierilor periodice, plasarea comenzilor pentru suplinirea stocurilor, întocmirea documentelor de evidență primară.

Condiții:

  • Locația desfășurării activității – Chișinău;
  • Orar de muncă – Luni-Vineri (10.00 – 19.00), Sîmbătă (10.00 – 16.00);
  • Condiții confortabile de muncă;
  • Nivel competitiv de plată;
  • Instruire gratuită din partea companiei;
  • Ofertă de lucru pe termen lung;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitate de creștere în plan profesional.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu fotografie la adresa de e-mail [Send CV] , cu mențiunea în subiectul mesajului „ Vânzător // diez.md”. Telefon: 069181849 Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Send CV
proimobil