Publish 01 April 2020

Manager Marketing și Promovare (SMM) la „Piroterm”

Company:
Piroterm
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Cerințe:

  • Experiență în domeniu similar
  • Cunoștințe avansate MS Office, instrumente social medial
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, engleză-un avantaj
  • Creativitate, inițiativă și dinamizm (capacitatea de a genera idei productive noi)
  • Responsabilitate, perseverență, flexibilitate
  • Abilități de comunicare, de a-și exprima gândurile logic, corect și structurat (scris și oral)
  • Convingere, organizare și planificare
  • Abilități de lucru în echipă și individual
  • Energic și capacitatea de a asimila rapid informația

Atribuții:

  • Plasarea și monitorizarea blocurilor de publicitate în mass-media, rețele sociale, etc.
    Măsurarea eficienței SMM (ROI)
  • Scrierea, editarea și corectarea textelor din materialele promoționale, ilustrații etc.
  • Comanda materialelor promoționale și coordonarea efectuării acestora
  • Administrarea site-lui companiei (scrierea, editarea și corectarea textelor)
  • Menținerea unei vizibilități a brandului prin diferite campanii și evenimente
  • Dezvoltarea politicii de prețuri pentru produsele deja lansate pe piață și pentru cele noi
  • Dezvoltarea politici de cross selling și fidelizare pentru clienții
  • Realizarea cercetărilor de piață și analiză rezultatelor
  • Analiza ofertelor concurenților și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora
  • Elaborarea strategii și politici de marketing ale companiei și implementarea acestora
  • Lucrul cu furnizorii pe partea de publicitate.

Noi vă oferim:

  • Angajare oficială
  • Pachet social complet
  • Oficiu modern în centru orașului
  • Salariu motivant, inclusiv și bonusuri pentru performantă
  • Posibilități de dezvoltare profesională.
  • Atmosferă prietenoasă și respect reciproc. În companie se promovează relația pe termen lung

Vor avea prioritate

  • persoanele informate cu privire la activitatea noastră (piroterm.md);
  • persoanele care vor avea răspunsuri la orice întrebare;
  • persoanele cu atitudine.

Crezi că te potrivești profilului? Nu ezita, aplică aici [Send CV]

Send CV
Jivy Group banner sub job