Publish 27 September 2019

Agent Vânzări @ Evenda

Company:
Evenda
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Ești pregătit/ă pentru noi oportunități?!

GARANTĂM:

  • Salariu fix+ KPI ( % );
  • Loc de muncă unde veți veni cu plăcere;
  • Instruire și traininguri în domeniu;
  • Dezvoltarea profesională a fiecărui angajat;
  • Șef bun și înțelegător.

 Responsabilitățile postului:

  • Informarea corectă a clienților despre serviciile companiei;
  • Lucru cu sistem CRM;
  • Colectarea și înregistrarea datelor oferite de către clienți;
  • Expedierea ofertelor;
  • Creare conturilor de plată;
  • Completarea raportului zilnic.

 Cerințele postului:

  • Să vă doriți un loc de muncă sigur;
  • Să cunoașteți și să vă placă să vindeți;
  • Cunoașterea limbilor române și ruse;
  • Să interacționați cu diferite categorii de persoane;
  • Responsabilitate, amabilitate, inițiativă;
  • Punctualitate și atenție la detalii.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV (important indicați poziția la care candidați) sau contactați la numărul 022-93-10-96.

Send CV