Publish 27 September 2020

Consultant în servicii juridice @ „JustConsult”

Company:
JustConsult
City:
Chișinău
Employment type:
higher

Job description

Cariera Ta,  preocuparea noastră!

 OFERIM:

  • Recompensă salarială conform meritelor;
  • Loc de muncă unde veți veni cu plăcere;
  • Instruire și traininguri în domeniu;
  • Dezvoltarea profesională a fiecărui angajat;
  • Șef bun și înțelegător;
  • Pachet social.

Responsabilitățile postului:

  • Oferă consultanță  în privința serviciilor oferite de către companie;
  • Promovarea serviciilor oferite de companie și sporirea portofoliului de clienți;
  • Completarea dosarele clienților în funcție de tipul de serviciu prestat;
  • Încheierea contractelor cu clienții.

Cerințele postului:

  • Studii superioare.
  • Să aduceți plus valoare atmosferei și locului de muncă;
  • Abilitatea de comunicare,negociere, și organizare;
  • Cunoaşterea avansată a calculatorului Microsoft Office ,Word, Excel, Outlook);
  • Cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse;

Expediați CV-ul  Dvs. (important indicați poziția la care candidați). Să aveți o zi excelentă!

Send CV
Jivy Group banner sub job