Publish 01 October 2019

Casier la „Star Kebab”

Company:
Star Kebab  VIP
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Beneficii:

  • Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;
  • Avansare în carieră și pe scară ierarhică;
  • Asigurarea cu transport și o masă gratuită în timpul programului de lucru;
  • Traininguri de pregătire și perfecționare profesională;
  • Cafea și ceai la un preț de vis :)

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii romane și ruse;
  • Studii sau experiență în domeniul ar constitui un avantaj;
  • Pasionat de bucătarie, plin de creativitate și pregătit pentru noi provocări;
  • Persoană energică, harnică și pozitivă.

Responsabilități:

  • Deservirea amabilă și rapidă a oaspeților;
  • Operarea cu casa;
  • Prepararea băuturilor delicioase conform fișei tehnologice;
  • Administrarea stocului de băuturi.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la următoarea adresa electronică [Send CV]cu menționarea postului dorit în subiectul scrisorii sau să ne contacteze la numerele de telefon 060669769 sau 022855726

Vom fi bucuroși să colaborăm!

Send CV
proimobil