Publish 27 September 2019

Manager vînzări la "Euro-MS Grup"

Company:
Euro-MS Grup
The contact person:
Irina
Phone:
078122235
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
bachelor's degree

Job description

Cerințe față de candidat:

  • studii finisate;
  • experienţă în vînzări active va constitui un avantaj;
  • abilităţi de negociere şi comunicare cu clienţii;
  • insistenţă în atingerea obiectivelor, responsabilitate;
  • obligatoriu: cunoaşterea fluentă a limbii de stat şi rusă;
  • permis de conducere cat. B.;
  • Automobil personal.

Responsabilități principale:

  • îndeplinirea planului de vînzări;
  • urmărirea datoriilor debitoare ale clienţilor;
  • consultarea, informarea clienţilor cu privire la produsele companiei;
  • căutarea activă a noilor clienţi şi atragerea acestora;
  • menţinerea relaţiilor cu clienţii.

  Condiții de muncă:

  • salariu motivant;
  • instruire şi posibilitatea de a creşte profesional;
  • posibilitatea de a munci într-o echipa tînără şi motivată;
  • angajare în cîmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice;
  • posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie în continuă dezvoltare şi într-un mediu de lucru profesionist.

 Program de lucru: de luni pînă vineri, de la 9.00 pînă la 18.00, sîmbata, de la 10.00 pînă la 15.00.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: [Send CV] şi indicaţi pentru ce post optaţi.

Send CV