Publish 05 December 2019

Consilier Clientelă Multimedia, Departamentul MultiCanal @ Mobiasbanca – OTP Group S.A.

Company:
Mobiasbanca – OTP Group S.A.  VIP
The contact person:
Phone:
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
doctoral degree
Benefits:

Job description

Beneficii care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Pentru că promovăm stilul sănătos de viață, vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă glisant.

Principalele responsabilităţi:

  • Recepționarea și tratarea (până la soluționarea definitivă) a solicitărilor primite de la clienții existenți și/sau potențiali ai Băncii prin intermediul canalelor alternative de deservire (telefonie, email, sms, IVR, eMobias.md etc.);
  • Realizarea acțiunilor de Suport pentru clienţii Băncii deţinători de carduri bancare și pentru clienții Băncii, utilizatori ai serviciilor/produselor de deservire la distanță ale Băncii;
  • Consilierea clienţilor existenţi şi potenţiali cu informaţie generală privind produsele bancare (tipuri, dobânzi, comisioane, documente necesare etc.);
  • Participă la vânzarea indirectă de produse bancare prin stabilirea de intâlniri de vânzare pentru clienţii existenţi şi potenţiali, interesaţi de produsele bancare, la Filială sau re-direcționare la Secția Vânzări la Distanță;
  • Apelarea clienților în cadrul campaniilor de telemarketing și/sau a sondajelor de calitate.
Cerinţe față de candidați:
  • Studii superioare cu profil economic / limbi străine;
  • Cunoaşterea produselor şi serviciilor bancare;
  • Vorbirea fluentă a limbii române și ruse; engleza nivel mediu de comunicare;
  • Abilităţi excelente de operare PC.
 Particularităţile postului:
Munca în ture de zi / noapte / weekend / sărbători, ture de noapte şi sărbători se achită conform tarifului special.

Trimite CV-ul accesând butonul Trimite CV și indicând postul solicitat.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332
Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil