Publish 27 October 2019

Specialist creditare or. Chișinău, Orhei, Bălți @ Mobiasbanca – OTP Group S.A.

Company:
Mobiasbanca – OTP Group S.A.  VIP
City:
Chișinău, Bălți, Orhei
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:00-17:00).

 Responsabilităţi:

  • Atragerea clienţilor: persoane fizice si juridice;
  • Dezvoltarea relaţiilor cu clienţii din portofoliu și fidelizarea lor;
  • Vânzarea produselor și serviciilor băncii;
  • Analiza pieţei şi identificarea clienţilor potenţiali.

 Cerinţe:

  • Experienţă bancară de minim 1 an;
  • Studii superioare economice/financiare;
  • Cunoştinţe tehnico – comerciale specifice produselor bancare;
  • Cunoştinţe de aplicare ale MS Office, Excel;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă. Engleza va constitui un avantaj.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil