Hot jobs

Publish 21 June 2021

Șofer-expeditor B,C,D (8000 lei) / Водитель-экспедитор B, C, D (8000 лей)

8000 MDL per month

Company:
Profmet Grup SRL  VIP
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Compania oferă:

  • Angajare oficială;
  • Achitarea salariului fără întârzieri;
  • Loc de muncă stabil;
  • Parcare dotată cu automobile noi, în stare bună.

Responsabilități:

  • Livrarea mărfii către clienții companiei;
  • Operarea cu facturi și aparatul de casă.

Cerințe față de candidat:

  • Permis de conducere categoria B, C,D (MD);
  • Certificat de competență profesională pentru categoria B, C;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Atenție și responsabilitate.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon 078000075

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство;
  • Оплата труда без опозданий;
  • Стабильное место работы;
  • Новый автопарк, в хорошем состоянии.

Обязанности:

  • Дистрибуция товара клиентам нашей компании;
  • Работа с накладными и кассовым аппаратом.

Требования:

  • Водительские права категории B, C, D (MD);
  • Сертификат профессиональной компетенции для категорий B, C;
  • Знание государственного и русского языков;
  • Внимательность и ответственность.

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес: recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Best4uinternational