Publish 31 March 2021

Manager Calitate

Company:
FPC ROGOB SRL
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Compania Rogob este în căutarea unui coleg/e pentru a suplini funcţia de Manager Calitate.

În rolul de Manager Calitate, vei fi responsabil de elaborarea politicilor în domeniul calității; de implementarea sistemului de management al calității, gestionarea, menținerea și dezvoltarea acestuia, de îmbunătățirea proceselor în producție în vederea asigurării trasabilității și calității producției.

responsabilitățile tale:

  • planificarea si executia intregii activitati de management al calitatii in cadrul societatii si duce la indeplinire toate deciziile Directorului General;
  • coordonează verificarea conditiilor de manipulare și transport a produselor aprovizionate în vederea eliminarii cazurilor de abateri;
  • asigură un sistem de control al modului de depozitare a materiilor prime și produselor finite;
  • setarea mecanismul de identificare și izolare cu maxima operativitate neconformitățile apărute pe fiecare fază a procesului tehnologic;
  • asigură mecanismul de respingere a produsele neconforme în toate fazele de fabricație și urmărește ca acestea să fie rezolvate în conformitate cu procedurile specifice de tratare a neconformităților;
  • participarea la ședințele de analiză a neconformităților si propune măsuri de rezolvare a neconformităților;
  • implementarea, mentinerea si imbunatatirea continua a standardelor ISO 22000:2018; sistemul de management a calitatii 9001;
  • organizarea, desfasurarea activitatilor de audit intern conform SM, precum si activitatile de post-audit;
  • organizarea auditului extern si de terta-parte (furnizor);

ce așteptăm:

  • studii superioare;
  • cunostinte in domeniul tehnologiei prelucrarii carnii si produselor din carne;
  • procesul de producere, fluxul tehnologic, utilajul si echipamentul de lucru in domeniul industriei carnii;
  • bune cunoștințe a pachetului MS Office;
  • abilități excelente de comunicare;

ce oferim:

  • carieră într-o companie în continua dezvoltare;
  • pachet salarial atractiv;
  • mediu de lucru dinamic;
  • prânz gratuit și transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

                               Te așteptăm în echipa Rogob!

Send CV
Best4uinternational