Hot jobs

Publish 19 April 2021

Strungar la mașini de alezat/ Токарь

Company:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
doctoral degree

Job description

Cerinţe faţă de candidat:

  • Certificat de absolvire a școlii profesionale, cursului de specializare în domeniu etc;
  • Experiență în operarea strungurilor;
  • Înțelegerea/ citirea desenelor tehnice de execuție;
  • Capacitatea de a efectua întreținerea și reparația echipamentelor tehnologice;
  • Atenție la detalii, onestitate, responsabilitate, punctualitate, flexibilitate etc.

Responsabilităţi:

  • Operarea pe strunguri clasice;
  • Executarea de piese la calitatea necesară;
  • Intreținerea și păstrarea sculelor și dotărilor în stare bună;
  • Realizarea mentenanței zilnice și periodice conform “Planului de mentenanță”;
  • Efectuarea lucrărilor de lăcătușerie;
  • Respectarea prevederilor SSM;
  • Respectarea disciplinei la locul de muncă, a prevederilor Regulamentului Intern și Codului de conduită;
  • Păstrarea ordinii și curățeniei la locul de muncă etc.

Oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Salariu competitiv și achitat în termenii stabiliți;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală benevolă;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bonusuri lunare / anuale etc.

Notă: Noul angajat va beneficia de suportul unui coleg experimentat din cadrul companiei pentru a se încadra ușor la noul loc de muncă.

Persoanele interesate pot transmite CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com

Telefon: 022 885 219 / 0(79) 706641

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Best4uinternational