Publish 05 March 2021

Business Analyst @EBS Integrator

Company:
EBS Integrator  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 3 years

Job description

EBS Integrator este o companie autohtonă ce oferă servicii de software development, dezvoltând aplicații web și mobile și API pentu piața internațională și națională. Ținem să le oferim clienților noștri produse de cea mai înaltă calitate, motiv din care suntem în căutarea unui Business Analyst.

Ce tip de persoană căutăm?
Te dorim membru al echipei noastre, dacă ai cunoștințele tehnice necesare și experiență de lucru în domeniu de minim 3 ani în dezvoltarea și implimentarea produselor complexe care vizează eficientizarea proceselor de afaceri.

Ce așteptăm de la tine?

• Să cunoști limba engleză la nivel avansat;
• Să fii confortabil cu procesul de lucru Agile;
• Să poți să vii cu propuneri și idei noi și moderne, eficiente în rezolvarea sarcinilor;
• Să poți îmbunătăți proiectele cu soluții optime;
• Să îți placă să fii membru de echipă și să fii un coleg bun și comunicabil;
• Să dorești și să înțelegi importanța schimbului de experiență;
• Să poți să îți repartizezi timpul și sarcinile și să faci planificare zilnică;
• Să știi să comunici bine, să poți să te expui și să asculți.

Care vor fi responsabilitățile tale?
• Gestionarea relației cu clienții;
• Analiza cerințelor clienților;
• Realizarea documentației tehnice;
• Asistență în proiectarea soluțiilor (arhitectură și design);
• Comunicarea și clarificarea cerințelor cu echipa de dezvoltare.
• Va trebui să întelegi foarte clar toate cerințele de business și să oferi soluții și recomandări de îmbunătățire.

De ce e fain să lucrezi în echipa EBS Integrator?
Echipa EBS Integrator în care vei fi implicat/ă este o echipă de profesioniști, ingineri și specialiști IT care se transformă de la o zi la alta - deoarece sunt într-o continuă dezvoltare personală și profesională.
Pe lângă o echipă forte, avem parte de o cultură organizațională cu care ne mândrim, obiceiuri pe care le respectăm și un proces de lucru bine pus la punct.
Și pentru că te vrem să fii fericit la locul de muncă avem parte de un oficiu modern, spații de recreere, bibliotecă, terasă pe acoperiș, vei beneficia de platforme cu cursurile necesare, lecții de limbă engleză și vei sărbători alături de toată echipa la petrecerile pe care le organizăm de sărbători și teambuilding-uri.

Cum să aplici?
Iar acum, dacă încă mai ești interesat/ă, îndeplinești toate lucrurile pe care le-am prezentat anterior, aplică online sau poți trimite CV-ul tău la hr@ebs-integrator.com împreună cu cerințele salariale.

Dacă te potrivești cu profilul ideal pentru acest rol, o să te căutam curând pentru următorul pas. Dacă decidem ca ne potrivim, te așteptăm să lucrăm împreună !

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Best4uinternational