Hot jobs

Publish 19 April 2021

Vânzător - consultant produse cosmetice Chisinau

Company:
Viorica Cosmetic  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
doctoral degree
Benefits:

Job description

Ce oferă compania:
- post de muncă în cadrul celei mai mari companii producătoare de produse cosmetice în Republica Moldova;
- oportunități de perfecționare profesională;
- loc de muncă confortabil;
- pachet social;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamica și prietenoasă;
- beneficii suplimentare (salariu stabil,sistem de motivare, bonusuri);
- salariu motivațional și plătit la timp.

Responsabilități:
- Consultarea clienților privind sortimentul;
- Vânzarea produselor cosmetice și de parfumerie;
- Lucru cu aparatul de casă;
- Menținerea curățeniei la locul de muncă;
- Lucru cu documentația în interiorul magazinului.

Cerințe față de candidat:
- studii în cosmetologie – colegiu,universitate, cursuri;
- experiență în domeniul industriei beauty sau farmaceutic;
- vorbitor de limba română si rusa, (cunoașterea la nivel conversațional a altor limbi străine prezintă un avantaj);
- abilități de operare cu programa 1C, aparatul de casa, terminal bancar, registru de casa;
- experiență de muncă în vânzări de minimum 1 an;
- orientat spre îndeplinirea KPI-urilor, abilităţi bune de ascultare şi comunicare;
- aspect prezentabil;
- vârsta cuprinsă între 25 și 40 de ani.

Vă rugăm să atașați o fotografie la CV-ul dvs.

Compania își rezervă dreptul să contacteze doar candidații care îndeplinesc toate cerințele.

E-mail: diana.munteanu@viorica.md

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Best4uinternational