Publish 22 February 2021

Social Media & Marketing Manager @ Vinăria din Vale Group

Company:
Domeniile Davidescu SRL
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

 Oraș: Chișinău

Tipul locului de muncă: Full-time

Cerințe: Experiența de muncă de la 1 an

Studii: Superioare, absolvit o facultate de Marketing / Comunicare / Jurnalism

Candidatul ideal este pasionat de crearea și implementarea strategiilor de Digital Media, Social Media, Comunicare şi Branding, Influencer Marketing.

Responsabilități:

  • Elaborarea strategiei de marketing a brandului și asigurarea implementării lui
  • Coordonarea strategiei de digital marketing
  • Gestionarea, planificarea și implementarea de postări a paginilor de Social Media, Ad accounturilor și măsurarea rezultatelor
  • Colaborarea cu influencerii, liderii de opinie din Moldova, România și țările în care este prezent brandul
  • Colaborare și monitorizare furnizori: designeri, tipografii, agenții de publicitate, fotografi, comunicare, creație, media și alți furnizori de servicii relevanți postului
  • Coordonarea creării de produse noi, formulare brief, selectarea agenției și monitorizarea campaniilor de promovare post-lansare
  • Elaborarea și actualizarea materialelor de comunicare (eg. broșuri, prezentări, newsletters in Mailchimp)

Cerințe:

  • Cunoașterea fluentă a limbii române, engleze și ruse
  • Cunoaștere PC (Word, Excel, Powerpoint)
  • Comunicare bună scrisă și verbală

Calități personale: adaptare, responsabilitate, organizare, planificare, flexibilitate, creativitate, focusare pe soluții și rezultate, inițiativă.

Prezintă un avantaj:

  • Cunoașterea Photoshop/Canva
  • Dezvoltarea precedentă a unei pagini de social media
  • Participarea la evenimente de imagine a brand-ului

Noi îți propunem:

  • salariu competitiv
  • industrie interesantă și dinamică
  • participarea la evenimente de industrie
  • program flexibil
  • confortul și stabilitate
  • dezvoltare profesională și personală

Rugăm cei interesați să trimită CV-ul la adresele de mail: ana.vinariadinvale@gmail.com,

davidesculena07@gmail.com și mihaelagonta.mg@gmail.com

În cazul în care deții un portofoliu cu lucrări/content creat pentru Social Media, te rugăm să atașezi în același email.

*Doar candidații selectați pentru a doua etapa vor fi contactați.

Send CV
Best4uinternational