Publish 08 January 2021

Inginer (masurartor) in constructii auxiliare (ferestre si usi PVC, rolete si porti)

15000 MDL per month

Company:
Kameleon
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 2 years
higher

Job description

Descrierea postului: Inginer pentru consultarea clientilor si proiectarea constrctiilor din PVC (ferestre, usi, rolete etc.)

Cerințele față de candidat:
   - studii atestate în domeniul tehnic/inginerie                                                           - cunoașterea limbii română și rusă la nivel avansat;
   - experiență mai mult de 2 ani în postul de - Inginer construcții PVC;
   - dorința de a cîștiga bani;

Compania ofera:

  • Pachet social;
  • Salariu achitat pe rezultat (se oferă posibilitatea de a își face salariu avantajos - pînă la 30000 lei);
  • Conditii de munca confortabile;
  • Un mediu de lucru modern cu utilaj de ultimă generaţie;
  • O echipă prietenoasă, tânără şi ambiţioasă.
Send CV
Best4uinternational