Infirmieră

Hot jobs
Company:
Forum Clinic  VIP
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Forum Clinic anunță post vacant pentru funcția de Infirmieră.

Cerințe față de candidat:

  • capacitate de organizare și planificare a activităților;
  • responsabilitate, atenție la detalii;
  • grafic de muncă deplin.

Responsabilitățile postului:

  • efectuarea curățeniei în condiții corespunzătoare a spațiului repartizat (săli de operație, saloane, cabinet, holuri, vestiare, toaletă);
  • schimbarea lenjeriei de pat din saloane și colectarea corespunzătoare a acesteia;
  • colectarea deșeurilor menajere;

Noi vă oferim:

  • pachet salarial motivant;
  • suport logistic pentru desfăşurarea în condiţii optime a activităţilor;
  • bonusuri pentru performanță.

Forum Clinic  este o clinică privată ce prestează servicii medicale și consulturi multidisciplinare, cu o echipă medicală profesionistă și echipamente moderne.

Dacă anunțul nostru v-a motivat și doriți să faceți parte din echipa noastră, atunci vă rugăm să ne expediați CV-ul la adresa: info@forumclinic.md și să indicați poziția pentru care ați depus CV-ul.

Te așteptăm să ne cunoaștem!

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Best4uinternational