Operator Recepție

Hot jobs
Company:
Forum Clinic  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
doctoral degree

Job description

Forum Clinic anunță post vacant pentru funcția de Operator Recepție.

Împreună putem construi o comunitate mai sănătoasă! Dacă consideri că profesia nu e doar o meserie, ci pasiune și dedicație, vino și alătură-te echipei noastre în creștere!

Cerințe față de candidat:

  • studii medicale medii – obligatoriu;
  • abilități de comunicare eficientă;
  • cunoaștere fluentă a limbii române și ruse;
  • capacitate de organizare și planificare a activităților;
  • responsabilitate și operativitate;
  • program de lucru – full time.

Responsabilitățile postului:

  • întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora spre cabinetul medicului specialist sau în sala de așteptare;
  • preluarea apelurilor telefonice și furnizarea către pacient a informațiilor privind serviciile medicale;
  • realizarea unor atribuții privind casieria și activitatea de secretariat;
  • abordarea empatică și profesionistă a pacienților.
  • Noi vă oferim:
  • pachet salarial motivant;
  • oportunități de dezvoltare profesională;
  • suport logistic (instrumente de lucru moderne) pentru desfăşurarea în condiţii optime a activităţilor;
  • bonusuri pentru performanță.

Forum Clinic  este o clinică privată ce prestează servicii medicale și consulturi multidisciplinare, cu o echipă medicală profesionistă și echipamente moderne.

Dacă anunțul nostru v-a motivat și doriți să faceți parte din echipa noastră, atunci vă rugăm să ne expediați CV-ul la adresa: info@forumclinic.md și să indicați poziția pentru care ați depus CV-ul.

Te așteptăm să ne cunoaștem!

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Best4uinternational