Publish 17 November 2020

Programator WEB @ Moldtelecom

Company:
Moldtelecom
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 2 years
higher

Job description

Atribuții de funcție:

  • Dezvoltarea și mentenanța paginilor web a site-ului Moldtelecom și a părții administrative
  • Elaborarea functionalului nou, dezvoltarea și mentenanța celui existent
  • Depistarea și rezolvarea greșelilor apărute
  • Dezvoltarea modulului calculatorului
  • Dezvoltarea funcționalului e-shop

Cerințe față de candidat:

  • Studii universitare
  • Cunoștințe de nivel avansat în PHP, Laravel, MySQL, HTML, CSS, JavaScript
  • Experiență de lucru cu Laravel minim 2 ani
  • Experiență de lucru cu JavaScript / jQuery minim 2 ani
  • Editoarelor grafice asa ca PhotoShop, Ilustrator ș.a.
  • Experiență de lucru în calitate de content manager și programator minim 1 an
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă, engleza
  • Creativitate, perseverență şi capacitate de a îndeplini sarcinile în mod independent şi profesionist
  • Lucru în echipă.

Ce oferim:

  • Posibilitatea de a progresa în cunoștințe și a se dezvolta într-o echipă dinamică și profesionistă
  • Grafic de lucru full time (8 ore) în regim standard
  • Oportunități de carieră
  • Training uri interne și externe
  • Venit competitiv: salariul fix + partea variabilă
  • Compensarea odihnei și a abonamentului la Cluburi Sportive

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menționând postul pentru care aplică (programator WEB).

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Informații adiționale la tel. 570 731

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Jivy Group banner sub job