Advanced search

NANU Market are 3 locuri de muncă disponibile. Vezi care sunt acestea

17-09-2019 TOP Joburi

Casier @ ,,NANU Market”

Cerințe față de candidat:

  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
  • Posedarea limbilor română și rusă;
  • Exeprienţă de muncă minimum 1 an;
  • Aspect exterior plăcut, responsabilitate, punctualitate;

Responsabilități de bază:

  • Efectuarea operațiunilor de casă;
  • Lucru cu clienții companiei;

Oferte:

  • Oportunități de carieră în cadrul unei companii prestigioase;
  • Posibilitate de evoluție profesională;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Tel.:068797497

Trimite CV

Agent vânzări la ,,Nanu Distribuitor Național”

Responsabilități:

  • Creșterea volumului de vânzări și distribuție.
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți.
  • Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții companiei.
  • Gestionarea optimă a comenzilor și asigurarea respectării termenilor comerciali pentru contractele (comenzile) încheiate.
  • Întocmirea rapoartelor și estimărilor de vânzări și încasări.

Cerințe:

  • Experiență în conducere/coordonare.
  • Permis de conducere categ B, fără incidente majore în circulație.
  • Bune abilități de organizare, comunicare și negociere.
  • Capacitate de asimilare rapidă a informațiilor noi.

Compania va oferi remunerare corespunzător calităților persoanei angajate. Pachet social.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV

Trimite CV

Vânzător-Consultant @ ,,NANU Market”

Descrierea postului:

  • prezentarea și promovarea produselor companiei;

Cerințe:

  • diplomație, proactivitate și orientare către client;
  • persoană dornică să învețe lucruri noi;
  • persoană pozitivă, încrezătoare în forțele proprii;
  • aspect plăcut, îngrijit;

Oferte:

  • oportunități de carieră în cadrul unei companii prestigioase;
  • posibilitate de evoluție profesională;

Tel.: 068797497

Trimite CV

Job Premium