Căutare avansată

Spitalul International Medpark are 4 locuri de muncă la care poți candida chiar acum

05-05-2020 TOP Joburi

Asistent/ă Medical/ă

Responsabilităţi:

  • Oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post
  • Respectarea standardelor instituţiei

Cerințe:

  • Studii medicale
  • Personalitate flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
  • Personalitate orientată spre pacient-client
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă
  • Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)

Beneficii Oferite:

  • Alimentație, uniformă și încălțăminte de lucru din contul instituției
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie
  • Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
  • Acces la programe personalizate de training (medical)

Descrierea instituției
Spitalul Internaţional Medpark din Republica Moldova este unicul spital privat, multidisciplinar, acreditat internațional, care are o capacitate de 80 paturi în staționar, 4 săli de operații, 3 săli de naștere, dispune de propriul laborator și servicii de ambulatoriu. Spitalul se poziționează ca centru de infarct miocardic și oferă servicii de înaltă calitate populației RM. Pacientul la noi este prioritatea numărul unu și oferim management complet de caz prin accesul la o varietate cât mai largă de consultații și investigații.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Operator Recepție

Poți fi persoana potrivită dacă:

  • Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni
  • Iți place să fii ordonat / ă şi ești atent/ă la detalii
  • Îți asumi responsabilitatea
  • Ai studii superioare (inclusiv student\ă în ultimul an)
  • Ești vorbitor de limba română şi rusă (cursiv)
  • Vorbeşti bine engleza
  • Ai o relaţie bună cu calculatorul

La Medpark acest rol presupune:

  • Întâmpinarea pacienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă
  • Furnizarea cu amabilitate a informațiilor solicitate legate de serviciile medicale disponibile
  • Efectuarea de programări conform solicitărilor pacienţilor
  • Încasarea contravalorii serviciilor medicale

Așteptăm aplicația ta dacă îți dorești:

  • Un mediu de lucru la standarde internaţionale într-o echipă profesionistă
  • Experienţă unică care să îţi dezvolte competenţele
  • Oportunități de dezvoltare prin accesul la programe de training  şi învăţare continuă
  • Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultimă generație, automatizare
  • Beneficii sociale pentru tine şi familia ta.

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Trimite CV

Felcer Laborant

  • Efectuarea calitativă a analizelor din domeniul clinic, biochimic, imunologic
  • Prestarea rezultatelor în termenii stabiliţi de instituţie

Cerinţe:

  • Experienţă de muncă în funcţie de felcer-laborant minim 1 an
  • Cunoaşterea limbilor română şi/sau rusă
  • Cunoaşterea calculatorului
  • Spirit de echipă
  • Afecţiune pentru pacienţi şi rude
  • Corectitudine şi respectarea valorilor de bază ale spitalului

  • Acces la programe personalizate de training

Trimite CV

Supervicor Departament Tehnic

Cerințe:

  • Studii superioare ingineresti
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă,engleză( nivel mediu)
  • Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office)
  • Experienta de munca de minim 3 ani intr-o pozitie similară

Condiții de muncă:

  • Posibilitatea de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarte internaționale
  • Dotări tehnice, echipament modern şi îndestulare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Alimentație Gratuită, uniformă şi încălțăminte de lucru din contul instituției
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie

Responsabilități:

  • Asigurarea functionarii rețelelor ingineresti ale spitalului (alimentare cu curent electric,încalzire,ventilare, gaze medicale, apa, canalizare.
  • Supervizarea activitatii utilajelor, instalațiilor și dotărilor, realizarea verificării  acestora şi asigurarea menținerii lor în parametrii de funcționare optimă
  • Asigurarea utilizarii optime a spațiilor și resurselor existente ale clădirii, planificarea construcțiilor sau/și reorganizarea spațiilor, cu asigurarea tuturor cerințelor ce țin de sănătatea și securitatea muncii

Trimite CV

Cât de utilă ți-a fost această informație?
2
1
1
Oratorica online