Căutare avansată

EFES Vitanta Moldova Brewery are 3 locuri de muncă taman bune pentru tine. Fă update la CV și aplică cu încredere

13-03-2020 TOP Joburi

Financial analyst

What are the envisioned responsibilities?

  • Prepare managerial reports and analysis;
  • Responsible for the budgetary control;
  • Ensures compliance with internal financial and accounting policies and procedures;
  • Preparing financial reports, budgets, cost reports and financial forecasts on a regular basis;
  • Ensures an effective managerial accounting system.

What do you need to perform well in this position?

  • University degree in finance, banking, statistics or other relevant field;
  • Ability to meet deadlines and perform in tight schedules;
  • Ability to work well independently and as part of a team;
  • Proficient in using of MS Office (Excel), SAP is an advantage;
  • Fluency in Romanian, English and Russian;
  • Excellent communication, writing, and analytical skills.

What we offer:

  • International environment and guaranteed life-work balance;
  • A unique learning experience in our company;
  • Working experience with great potential for growth;
  • Paid lunch;
  • Free access to the company's gym;
  • Optional medical insurance;
  • The thirteenth salary;
  • and much more…

We guarantee your privacy,

Interested applicants are invited to submit a CV by clicking the button Send CV.

Fax: 022 403 219

Applications are assessed as they are received. Only shortlisted candidates will be contacted. Thank you for your application!

Trimite CV

Operator linia verde

Responsabilități:

  • Oferirea serviciilor informaţionale şi consultanţă despre produsele companiei pentru consumatori.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii medii de specialitate sau superioare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă nivel avansat; engleza este un avantaj;
  • Experiență pe un post similar reprezintă un avantaj;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Responsabilitate.

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Pachet social (cantină gratuită, sală de sport);
  • Training-uri și dezvoltare profesională;

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul, accesând butonul Trimite CV.
Tel: 022 885 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Telefon: 022 885 219

Trimite CV

Operator secția producer

Oferim:

  • Salariu competitiv și achitat la timp;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală privată;
  • Prînz asigurat;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Pachet social integral și o mulțime de alte beneficii.

Responsabilităţi:

  • Operarea proceselor de producere;
  • Realizarea prin contribuția personală a planului de producere stabilit pe secție.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii tehnice (Tehnologia alimentelor, tehnologia fermentării mustului etc.);
  • Cunoașterea procesului tehnologic de producere a băuturilor / experienţa de lucru va fi avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;

Rugăm persoanele interesate să transmită CV-ul accesând butonul Trimite CV.
       Telefon: 022 885 219

M: 068499864

Trimite CV

Toate locurile de muncă de la Efes Vitanta le poți vedea aici

Cât de utilă ți-a fost această informație?
1
0
0
Oratorica online