Specialist Prepress la „Nova Imprim” 166 views

Cerințe:

  • Vârsta mai mare de 24 de ani;
  • Studii relevante;
  • Cunoașterea calculatorului și a programelor pentru design și machetare Adobe Illustrator, Adobe InDesign,  QuarkXPress;
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă;
  • Capacitatea de comunicare cu clienţii;
  • Experiența este un avantaj.

Responsabilități:

  • Machetarea cărţilor, a broşurilor și a altor produse poligrafice;
  • Pregătirea pentru tipar;
  • Pregătirea peliculelor pentru tipar offset;
  • Operator la printer color.

Tipografia asigură:

  • Salariu stabil, pachet social;
  • Salariul  depinde de volumul de lucru efectuat.

Orarul de lucru: de luni până vineri.

Persoanele interesate sunt rugate să ne expedieze CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]  sau să ne contacteze la numărul de telefon 22 311192. Menționați în subiectul mesajului „Specialist Prepress// diez.md”.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Distribuie acest job
Tipografia Nova Imprim este o firmă editorial-poligrafică modernă, specializată în tipar offset și flexografic. Nova Imprim prestează un spectru larg de servicii poligrafice – atât pre-press, press, post-press, cât şi servicii de machetare și design.
Urmărește-ne pe

Dă-ne un LIKE

pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi

Oratorica.md