Operator Call Centru la „Smart.md” 336 views

Cerințe:

  • Ești extrovert, activ și vesel;
  • Ai atitudine pozitivă, chiar și în cele mai posomorâte zile;
  • Ești dispus să înveți și să te dezvolți profesional mult, chiar foarte mult;
  • Ești descurcăreț și vorbăret, ieși smart din orice situație;
  • Ai gramatică bună la limba rusă și română (atât în scris, cât și verbal).

Responsabilități:

  • Vei consulta clienții potențiali telefonic, pe chat, pe mail;
  • Vei face multe vânzări și vei avea grijă de clienți.

Ce oferim:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță, plătite la timp de fiecare dată;
  • Șef bun și înțelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă propice pentru performanță;
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid, dacă meriți.

Dacă simți că te potrivești cu poziția de mai sus, expediază CV-ul tău la adresa [email protected]. Menționează în subiectul mesajului „Operator Call Centru // diez.md”.

CV-ul va fi analizat și ai toate șansele. Contează mult atitudinea și dorința de a munci.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Distribuie acest job
Smart.md a apărut în 2013 din dorința de a oferi clienților cea mai bună experiență de cumpărături online pentru produsele electronice – experiența cumpărăturilor deștepte. De atunci, peste 60.000 vizitatori ne trec pragul online lunar, iar 98% dintre cei care au cumpărăt se declară mulțumiți. Avem în spate o echipă tânără, creativă, dinamică și profesionistă.
Urmărește-ne pe
Mai multe joburi de la Smart.md

Dă-ne un LIKE

pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi

Oratorica.md