Ofițer Telemarketing la „BT Leasing MD”

Cerinţe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă, la nivel de comunicare avansată;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Studii superioare în domeniul Marketing, Comunicare și/sau Relații Publice se consideră un avantaj considerabil;
  • Atitudine pozitivă față de toți clienții societății;
  • Diplomație și flexibilitate;
  • Limbaj coerent, dicție clară, capacitate de convingere;
  • Dorință de a lucra pentru un obiectiv prestabilit de către societate;
  • Aptitudini de operare PC (word, excel, soft-uri interne) și Internet (motoare de căutare);
  • Capacitate de învățare, perseverență în atingerea obiectivelor propuse;
  • Inițiativă și dinamism;
  • Disciplină, responsabilitate și concentrare;
  • Dorință de avansare în domeniul vânzărilor.

Responsabilităţi:

  • Colectarea și stocarea informației cu privire la potențialii clienți;
  • Apelarea potențialilor clienți în baza unui scenariu prestabilit;
  • Consultarea clienților cu privire la produse noi, promoții și condiții de colaborare;
  • Lucru la PC cu baza de clienți ai companiei.

Se oferă:

  • Posibilitate de creștere profesională într-o companie cu capital social integral străin;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Pachet salarial atractiv + bonus din rezultatele obtinute;
  • Instruire calitativa din contul companiei;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Colaborare cu o echipa tanara si profesionista.

 Vă rugăm să expediați CV-ul până la data de 28.02.2017, la adresa de e-mail [email protected], cu mențiunea „Ofițer Telemarketing // diez.md”.

 Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Distribuie acest job
BT Leasing MD, membră a Grupului financiar Banca Transilvania, este o companie cu capital integral străin, fondată în septembrie 2008, având ca domeniu de activitate leasingul financiar. Suntem o echipă tânără și profesionistă, ce urmărește permanent nevoile clienților într-un mod rapid și eficient și își propune să fie Compania de Leasing pentru întreprinzătorii moldoveni, construindu-și o gamă de produse şi servicii dedicate în primul rând acestora.
Urmărește-ne pe

Dă-ne un LIKE

pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi

Oratorica.md